Kontakt

Osebna izkaznica

Podjetje

STOJA TRADE zastopstvo, posredništvo in finančni inženiring, d.o.o., Ljubljana

Kratko ime STOJA TRADE, d.o.o.
Naslov Dolenjska cesta 242C, Ljubljana
Telefon  +386 1 28 00 860
Mail info@stoja-trade.si
TRR 29000-0055236604
Davčna številka 66771803
Matična številka 5940796000
Direktor Zoran Đukić

 

več

Zoran Đukić

»Komunikativnost je poleg strokovnega znanja ključnega pomena za prepoznavanje strankinih potreb in želja. Dva ključna faktorja v posredovanju z nepremičninami sta cena in lokacija nepremičnine. Temelja našega podjetja sta dobra storitev ter  dobri delovni odnosi.«

G: +386 41 652 141

M: zoran@stoja-trade.si

več

Sanja Đukić univ. dipl. prav.

»Kar me po vseh teh letih v tem poslu še vedno preseneča, je dinamika in raznolikost na nepremičninskem trgu.«

T: +386 1 280 08 62

G: +386 51 395 900

M: sanja@stoja-trade.si

 

več

Nataša Mulej Ropret

»Najbolj pomembna stvar pri posredovanju z nepremičninami je razumevanje strankinih želja.«

T: +386 1 280 08 60

G: +386 30 641 681

M: natasa@stoja-trade.si

 

več

Rok Lujanac univ. dipl. prav.

»Prizadevam si doseči najboljše rezultate na področju posredovanja z nepremičninami. To pomeni, da si ves čas postavljam visoke cilje in marljivo delam, da zadovoljim življenjske zahteve cenjenih strank.«

T: +386 1 280 08 60

G: +386 40 676 674

M: rok@stoja-trade.si

več

Esad Čeman

»Slovenski trg se še vedno razvija, to posledično pomeni, da nefleksibilnost trga zahteva profesionalno in kvalitetno storitev nepremičninskega posrednika in ostale ključne osebe na nepremičninskem trgu.«

T: +386 1 280 08 64

G: +386 41 699 372

M: esad@stoja-trade.si

 

več

Nenad Dončić

»Kvalitete, ki so cenjene pri nepremičninskem posredovanju in ki jim stranke najbolj zaupajo so poštenost, natančnost in profesionalnost.«

T: +386 1 280 08 64

G: +386 31 573 423

M: nenad@stoja-trade.si

več

Alja Pirkmajer

»Osebno mi je najboljši del posredovanja izziv, da razumem želje individualne stranke in jim posledično svetujem pri izbiri prave nastanitve za njih.«

T: +386 1 280 08 64

G: +386 41 333 123

M: alja@stoja-trade.si

več

Jana Caserman

»Posredovanje nepremičnin je lep in dinamičen poklic, ki ga z veseljem opravljam vsak dan. To, da stranki najdem njihov nov dom, ali pa začetnemu podjetju najdem njihovo prvo pisarno, je najoblj izpopolnjujoče delo, ki sem ga kadarkoli opravljala.«

T: +386 1 2800 865

G: +386 30 642 624

M: jana@stoja-trade.si

 

več